Tooteinfo

Materjalid
Värvus: valge
Põhja-Euroopa päritolu spoonitud kasevineer.
Viimistlemisel on kasutatud Rootsis toodetud ning vee baasil valmistatud värve ja lakke.
Mõõtmed
Kõrgus: 73 cm ja kõrgem olenevalt valitud positsioonist (+ 6 cm rataste kõrgus)
Laius: 45,5 cm
Pikkus: 96 cm
Turvarihma pikkus: 540 cm
Turvarihma materjal: nailon, plastik

NB! Lapse üle peab vooditaskus oleku ajal olema tagatud järelevalve ning seda ka siis, kui tasku kõik küljed on üleval. Vooditasku peab vanema voodi kõrval kasutamisel olema kinnitatud turvarihmaga. Vooditasku madrats ei tohi vanemate voodi suhtes olla tasapinnast kõrgemal.

Kõik Troll sarja tooted on toodetud Lätis, disainitud Rootsis ning antud toode vastab beebihällidele kehtestatud ohutus- ning testimisnõuete standardile EN 1130:2019

Vooditasku „Sun“

Säutsu pakub Troll sarja vooditaskuga „Sun“ keskkonnasõbralike materjalide kasutuse ning ajatu ja minimalistliku Rootsi disainiga rohkemat, kui pelgalt magamiskohta beebile. Troll sarja mööbel on toodetud vastupidavatest ja ohututest materjalidest turvaliseks uneks.

Tänu oma kompaktsele ja kergele disainile asendab vooditasku „Sun“ suurepäraselt beebivoodit, pakkudes mõnusat pesa nii kodus, vanavanemate juures kui pikemas peatumiskohas reisil.

Mugavusele mõeldes on ratastega hälli põhjakõrgust võimalik lausa kümnele erikõrgusele reguleerida! Ratasteta hälli aga kolmele erikõrgusele vahemikus 59–74 cm maapinnast vanemate voodi suhtes.

Vooditasku üks külg on alla ja üles liigutatav ning väga hõlpsalt ülemisesse asendisse fikseeritav.

Vooditaskut on väga kerge hooldada – tõmba niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Toodetud Lätis.

NB! Vooditasku peab koheselt välja vahetama, kui laps hakkab ennast üles tõmbama, istuma ja/või roomama.

Lisainfo

  • Komplekti kuuluvad stopperitega neli ratast, et vooditaskut oleks lihtne liigutada ning valitud asukohta turvaliselt paigale fikseerida.
  • Komplekti kuulub kahe klambriga suletav turvarihm vooditasku vanemate voodi külge kinnitamiseks.
  • Antud vooditasku ei sisalda madratsit. Soovituslikud madratsi mõõtmed: 89 x 40 cm. Vooditaskule sobiliku madratsi kõrgusinfo on märgitud toote lühemal siseküljel. Turvalisuse huvides on oluline, et vooditaskus ei kasutataks märgitust kõrgemat madratsit (maksimaalselt 5 cm). Tutvu Säutsu madratsivalikuga SIIN.

Lisa ostukorvi
209 €

Seotud tooted