Tooteinfo

Materjalid
Värvus: valge/kask, tumehall/tiikpuu[MP1] 
Põhja-Euroopa päritolu spoonitud kasevineer.
Viimistlemisel on kasutatud Rootsis toodetud ning vee baasil valmistatud värve ja lakke.

Mõõtmed
Kõrgus: 77,4 cm
Laius: 58 cm
Pikkus: 103,4 cm 

NB! Lapse üle peab voodis oleku ajal olema tagatud järelevalve.
Kõik Troll sarja tooted on toodetud Lätis, disainitud Rootsis ning vastavad laste mööblile kehtestatud Euroopa Liidu ohutusstandardile EN716

Kiigutatav beebihäll „Torsten“

Säutsu pakub Troll sarja beebihälliga „Torsten“ keskkonnasõbralike materjalide kasutuse ning ajatu ja minimalistliku Rootsi disainiga rohkemat, kui pelgalt magamiskohta beebile.

Beebihälli kiigutamisfunktsioon on ideaalne imikuea ajal, mil gaasid ja koolikud võivad kimbutada. Liikumine leevendab vaevuseid, soodustab beebi uinumist ning pakub turvatunnet. Kiikumisfunktsioon on kergesti lukustatav. Tänu hälli kompaktsusele saab seda vanemate magamisaseme lähedusse liigutada, et beebiga ühenduses olla.

Troll sarja mööbel on toodetud vastupidavatest ja ohututest materjalidest turvaliseks uneks – voodi kõik küljed on kinnised, nurgad viimistletud ümaraks ja jalad stabiilsuse tagamiseks kalde all.

Hälli on väga kerge hooldada – tõmba niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Toodetud Lätis.

NB! Sobilik beebidele 6. elukuuni või kuni lapse istuma ja/või roomama hakkamiseni!

Lisainfo

Antud beebihälli komplekt ei sisalda madratsit. Soovituslikud madratsi mõõtmed: 89 x 40 cm. Beebihällile sobiliku madratsi kõrgusinfo on märgitud toote lühemal siseküljel. Turvalisuse huvides on oluline, et beebihällis ei kasutataks märgitust kõrgemat madratsit (maksimaalselt 5 cm). Tutvu Säutsu madratsivalikuga SIIN.

Lisa ostukorvi
199 €

Seotud tooted