Tooteinfo:

Värvus: vesipüks, hõbekuusk, koidukuma
Materjal: EVA vaht
Vahukihi paksus: 1,2 cm
Ühe tüki mõõtmed: 60 x 60 cm
Kokkupandud ristkülikukujulise mängumati mõõtmed: 120 x 180 cm

NB! Lapsi ei tohi mängumatile järelevalveta jätta!
Toddlekind Prettier mängumatt „Põlisrahvad“ 

Pere väiksematele mõeldes on Säutsu tootevalikusse lisandunud minimalistlik ja funktsionaalne ese – Toddlekind Prettier pehme ja kokkuvolditav mängumatt. Põlisrahvaste hieroglüüfidest inspireeritud geomeetriliste kujunditega matt on ideaalne igas vanuses laste sensoorsete oskuste arendamiseks, mis ärgitavad uudishimulikku beebit nendeni roomama ning suuremad lapsed saavad oma fantaasial lennata lasta näiteks teemärgistusega liikluslinnakus. Mängumatt sobitub suurepäraselt igasse kodusse, mida saab kombineerida ka näiteks Säutsu e-poes saadaolevate pallimerede ja mängukomplektidega, pakkudes samal ajal nii pehmendust kui isoleerides põrandalt õhkuvat külma.

Komplekti kuuluvad kuus vahust pusleplokki ühilduvad omavahel ideaalselt, moodustades ühe suure mängumati. Mati piiramatud paigutusvõimalused võimaldavad plokke endale meelepäraselt asetada. Lisakomplektide abil saab mängumatti veelgi suuremaks teha!

Kuut tippkvaliteetsest mittetoksilisest pehmest EVA vahust ja testitud plokki on mugav kõikjale kaasa võtta ja väga kerge hooldada – tõmba mängumatt niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Mängumatile on 1aastane garantii!

Lisa ostukorvi
124,99 €