Tooteinfo

Materjalid
Värvus: valge/kask, tumehall/tiikpuu
Põhja-Euroopa päritolu spoonitud kasevineer.
Viimistlemisel on kasutatud Rootsis toodetud ning vee baasil valmistatud värve ja lakke.

Mõõtmed
Kõrgus: 90 cm
Laius: 63 cm
Pikkus: 129 cm
Voodipõhja kolm erinevat kõrgusastet maapinnast: 30 cm, 43 cm ja 59 cm.

NB! Lapse üle peab olema voodis oleku ajal tagatud järelevalve.

Kõik Troll sarja tooted on toodetud Lätis, disainitud Rootsis ning vastavad laste mööblile kehtestatud Euroopa Liidu ohutusstandardile EN716.

Beebivoodi „Torsten“

Säutsu pakub Troll sarja beebivoodiga „Torsten“ keskkonnasõbralike materjalide kasutuse ning ajatu ja minimalistliku Rootsi disainiga rohkemat, kui beebile pelgalt magamiskohta.

Troll sarja mööbel on toodetud vastupidavatest ja ohututest materjalidest turvaliseks uneks – voodi mõlemad otsad on kinnised ning kõik nurgad viimistletud ümaraks. Lapse kasvamisega on voodipõhja kõrgust võimalik kolmele erikõrgusele reguleerida, mis pikendab selle kasutusaega! „Torsten“ beebivoodi teeb veel eriliseks ühe külje turvapiirdega asendamise võimalus!

Voodit on väga kerge hooldada – tõmba niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Toodetud Lätis.

Lisainfo
  • Antud voodikomplekt ei sisalda madratsit. Beebivoodile sobib juurde madrats mõõtmetega 120 x 60 cm. Väikelapse pikendustega sobib juurde madrats mõõtmetega 140 x 70 cm. Tutvu Säutsu madratsivalikuga SIIN.
  • Soetades juurde väikelaste jaoks mõeldud voodipiirde, saab väikelaps voodist iseseisvalt nii sisse kui välja liikuda. Tutvu lisaga SIIN!
  •  Kui soovid beebivoodiga ideaalselt sobituvat mähkimisalusega kummutit samast tootesarjast, piilu Säutsu valikut SIIT.
Lisa ostukorvi399 €

Seotud tooted