Materjalid

Värvus: valge, roheline, kollane, lilla, sinine
Voodiraam: männipuit
Voodipõhi: kuusepuit ja polüester
Viimistlemisel on kasutatud vee baasil valmistatud värve ja lakke.

Mõõtmed 

Kõrgus maapinnast: 175 cm
Laius: 88 cm
Pikkus: 168 cm
Voodipõhja paksus: 13 cm
Kummist ratastega sahtel: 48 x 155 x 11 cm
Voodisse sobib madrats mõõtmetega 160 x 80 cm.

Kaal

Voodiraam: 26 kg
Voodipõhi: 7 kg
Sahtel: 7 kg

NB! Ettevaatust teravate nurkadega!

Sahtlitega laste majavoodi

Montessori põhimõtetel tuginev populaarne majavoodi on leidnud oma tee ka Säutsu tootevalikusse! Minimalistliku disainiga naturaalsest puidust voodi sobitub valatult iga koduga, pakkudes lapsele ühtaegu nii turvalist magamisaset kui iseseisvumist toetavat keskkonda.

Kõik lastega pered oskavad voodisahtlit hinnata nii suures kui väikses kodus – alati on sinna hea midagi ära paigutada! Lapsele jõukohaselt ja mugavalt liigutatav sahtel toetab motoorseid ja igapäevaelu juurde kuuluvaid oskuseid nii eneseteenindamisel kui ka toa korrashoidmisel. Kummist ratastel libisev sahtel kohtleb põrandat hellalt.

Ruumilise majakujulise voodi kontseptsioon pakub lapsele kindlustunnet, olles samal ajal ka avar – erinevate tulukeste ja kangastega kaunistamine muudab voodit veelgi hubasemaks. Kuna voodi on madal, saab lisaks magamisele seal kõiksugu vahvaid asju teha, sh mängida ja lugeda. Samuti saab laps iseseivalt ja vabalt sisse-välja liikuda.

Voodisse sissepääsuava saab voodi kokkupanemisel just sulle sobivasse kohta paigutada.

Voodit on väga kerge hooldada – tõmba niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Toodetud Lätis.

Maksimaalne voodiraskus on 130 kg.

NB! Antud voodikomplekt ei sisalda madratsit.

UUDIS! Säutsu pakub väikestele raamatusõpradele majavooditega ideaalselt kokku sobivaid riiuleid, mida saab tellida SIIT!

Tarneaeg 2-3 nädalat.

Osta kohe, maksa hiljem.
Makselahendusi saad taotleda ostukorvis.
Lisa ostukorvi
€400

Сопутствующие продукты