Tooteinfo

Materjalid

Värvus: valge, roheline/valge, kollane/valge, lilla/valge, sinine/valge
Voodiraam: männipuit
Voodipõhi: kuusepuit ja polüester
Viimistlemisel on kasutatud vee baasil valmistatud värve ja lakke.

Mõõtmed

Kõrgus maapinnast: 176 cm
Laius: 89 cm
Pikkus: 223 cm
Voodipõhja paksus: 13 cm
Ülemisse majavoodisse sobib madrats mõõtmetega 180 x 80 cm.
Alumisse voodisse sobib madrats mõõtmetega 160 x 80 cm.
Voodikomplekti kogukaal: 93 kg

NB! Ettevaatust teravate nurkadega!

Kahe lapse majavoodi

Ideaalne ruumi kokkuhoidev alternatiiv narivooditele on just kahele lapsele mõeldud majavoodi komplekt mitmete panipaikade ja vahva võimalusega muuta igal ajal voodite paigutust.

Montessori põhimõtetel tuginev populaarne majavoodi on leidnud oma tee ka Säutsu tootevalikusse! Minimalistliku disainiga naturaalsest puidust voodi sobitub valatult iga koduga, pakkudes lapsele ühtaegu nii turvalist magamisaset kui iseseisvumist toetavat keskkonda.

Ruumilise majakujulise voodi kontseptsioon pakub lapsele kindlustunnet, olles samal ajal ka avar – erinevate tulukeste ja kangastega kaunistamine muudab voodit veelgi hubasemaks. Kuna voodi on madal, saab lisaks magamisele seal kõiksugu vahvaid asju teha, sh mängida ja lugeda. Samuti saab laps iseseivalt ja vabalt sisse-välja liikuda.

Voodiraam toetub kuuele põrandasõbralikule talale. Alumine voodi ei ole voodiraamikülge kinnitatud, mis lubab seda just endale meelepärasesse asendisse paigutada. Voodisse sissepääsuava saab voodi kokkupanemisel just sulle sobivasse kohta paigutada. Samuti saab valida ka trepi asetust voodiraami suhtes paremal või vasakul. Voodikatust on võimalik eemaldada.

Kõik lastega pered oskavad voodisahtlit hinnata nii suures kui väikses kodus – alati on sinna hea midagi ära paigutada! Lapsele jõukohaselt ja mugavalt liigutatavad toetavad motoorseid ja igapäevaelu juurde kuuluvaid oskuseid nii eneseteenindamisel kui ka toa korrashoidmisel. Kummist ratastel libisev alumise voodi sahtel kohtleb põrandat hellalt.

Majavoodi komplekti on väga kerge hooldada – tõmba niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Toodetud Lätis.

Ühe voodi maksimaalne on 130 kg.

Lisainfo

  • Antud voodikomplekt ei sisalda madratseid.
  • Komplekt sisaldab ülemist maja- ja alumist liigutatavat voodit, treppi kolme sahtliga, laia sahtlit ja kaht voodipõhja.

UUDIS! Säutsu pakub väikestele raamatusõpradele majavooditega ideaalselt kokku sobivaid riiuleid, mida saab tellida SIIT!

Tarneaeg 4-6 nädalat.

Osta kohe, maksa hiljem.
Makselahendusi saad taotleda ostukorvis.
Lisa ostukorvi
900 €

Seotud tooted