Toddlekind Prettier mängumatt „Põhjamaine“ 

Pere väiksematele mõeldes on Säutsu tootevalikusse lisandunud minimalistlik ja funktsionaalne ese – Toddlekind Prettier pehme ja kokkuvolditav mängumatt. Mati geomeetriline disain on ideaalne igas vanuses laste sensoorsete oskuste arendamiseks – efektsed triibud ärgitavad uudishimulikku beebit nendeni roomama ning suuremad lapsed saavad näiteks autoradadel rallida või pallide veeremisvõistlust korraldada. Mängumatt sobitub suurepäraselt igasse kodusse, mida saab kombineerida ka näiteks Säutsu e-poes saadaolevate pallimerede ja mängukomplektidega, pakkudes samal ajal nii pehmendust kui isoleerides põrandalt õhkuvat külma.

Komplekti kuuluvad kuus vahust pusleplokki ühilduvad omavahel ideaalselt, moodustades ühe suure mängumati. Mati piiramatud paigutusvõimalused võimaldavad plokke endale meelepäraselt asetada. Lisakomplektide abil saab mängumatti veelgi suuremaks teha!

Kuut tippkvaliteetsest mittetoksilisest pehmest EVA vahust ja testitud plokki on mugav kõikjale kaasa võtta ja väga kerge hooldada – tõmba mängumatt niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Mängumatile on 1aastane garantii!

Lisa ostukorvi
124,99 €

Tooteinfo:

Värvus: liivakarva, rannakivi, samblaroheline, merikarp, vesihall
Materjal: EVA vaht
Vahukihi paksus: 1,2 cm
Ühe tüki mõõtmed: 60 x 60 cm
Kokkupandud ristkülikukujulise mängumati mõõtmed: 120 x 180 cm

NB! Lapsi ei tohi mängumatile järelevalveta jätta!