Tooteinfo

Värvus: naturaalne
Materjal: kartong
Kogukaal: 10 kg
Komplekti kuuluvate klotside arv: 191
Soovituslik vanus: alates 3. aastast.

NB! Lapsi ei tohi ehitusklotsidega mängimisel järelevalveta jätta!

GIGI kartong on toodetud töötlemata keemiavabast pehmest puidumassist täiendava taaskasutatud paberita. Tootmisel kasutatav orgaaniline liim koosneb peamiselt nisutärklisest ning toiduainetega kokkupuute ohutus on sertifitseeritud.

GIGI kartongist Jumbo majakomplekt

Säutsu pakub tipitelkidele, plastikust mängumajadele ja diivanipatjadest meisterdatud onnidele suurepärase alternatiivi, kus saab mängida, süüa ja magada – seda kõike elusuuruses, naturaalselt ja ohutult! Kujutle, milline elevus tabab pere väiksemaid GIGI kartongist majakomplekti avamisel – nüüd saab päris ise rajada endale maja!

Väikeste plastklotsidega võrreldes on maailma esimese naturaalse elusuuruses ehituskomplektiga lausa 400 korda suurem mängurõõm tagatud! Värvi ja joonista klotsidele täpselt samamoodi nagu paberile ning muuda oma kodu ainulaadseks! Klotside kokkuvoltimine arendab lapse peenmotoorikat, püsivust ja sotsiaalseid oskuseid abi küsimisel.

Palju auhindu võitnud GIGI tippkvaliteetsest kartongist klotsid on disainitud selliselt, et erinevaid osi kokku ühendades saab luua suuri struktuure. Materjali, ruumi ja keskkonda säästev lähenemine muudab toote kättesaadavamaks ja on ideaalne vanematele, kes hindavad ökoloogilise jalajälje vähendamist. Kartongi 100% ökoloogiliseks valmistamiseks kasvatatakse puitu jätkusuutlikes istandustes.

Mis kuulub komplekti?

-       171 kaheosalist klotsi (20 x 10 x 10 cm)
-       12 üheosalist klotsi (10 x 10 x 10 cm)
-       20 kolmnurkset klotsi (10 x 10 x 10 cm)
-       8 katusetala
-       Katuse kangas
-       Kasutusjuhis, vahvad ehitusideed ja muidugi metsikult palju lusti!

Vaata SIIT , kuidas GIGI ehitusklotsidega lustimine käib!
Lisa ostukorvi
200 €

Seotud tooted