GIGI kartongist ehitusklotsid 96 tk (XL)

Kujutle, milline elevus tabab pere väiksemaid GIGI ehitusklotsipaki avamisel – nüüd saab päris ise rajada ehtsa lossi, kodu, kindluse või kasvõi kosmoselaeva! Väikeste plastklotsidega võrreldes on maailma esimese naturaalse elusuuruses ehituskomplektiga lausa 400 korda suurem mängurõõm tagatud! Värvi ja joonista klotsidele täpselt samamoodi nagu paberile ning muuda oma rajatis ainulaadseks! Klotside kokkuvoltimine arendab lapse peenmotoorikat, püsivust ja sotsiaalseid oskuseid abi küsimisel.

Palju auhindu võitnud GIGI tippkvaliteetsest kartongist klotsid on disainitud selliselt, et erinevaid osi kokku ühendades saab luua suuri struktuure. Materjali, ruumi ja keskkonda säästev lähenemine muudab toote kättesaadavamaks ja on ideaalne vanematele, kes hindavad ökoloogilise jalajälje vähendamist. Kartongi 100% ökoloogiliseks valmistamiseks kasvatatakse puitu jätkusuutlikes istandustes.

Komplekti kuuluvad 96 klotsi saadame koos kasutusjuhise, vahvate ehitusideede ja metsiku koguse lustiga!

Vaata SIIT,  kuidas GIGI ehitusklotsidega lustimine käib!

Lisa ostukorvi
75 €

Tooteinfo

Värvus: naturaalne
Materjal: kartong
Ühe klotsi mõõtmed: 13,5 x 6,5 x 8,4 cm[MP1] 
Kogukaal: 2,5 kg
Komplekti kuuluvate klotside arv: 96
Soovituslik vanus: alates 3. aastast.

NB! Lapsi ei tohi ehitusklotsidega mängimisel järelevalveta jätta!

GIGI kartong on toodetud töötlemata keemiavabast pehmest puidumassist täiendava taaskasutatud paberita. Tootmisel kasutatav orgaaniline liim koosneb peamiselt nisutärklisest ning toiduainetega kokkupuute ohutus on sertifitseeritud.

Seotud tooted