Tooteinfo

Materjalid
Värvus: valge/kask
Põhja-Euroopa päritolu spoonitud kasevineer.
Viimistlemisel on kasutatud Rootsis toodetud ning vee baasil valmistatud värve ja lakke.
Kummuti mõõtmed
Kõrgus: 95,5 cm
Sügavus: 54,8 cm
Laius: 93 cm
Mähkimisaluse mõõtmed
Kõrgus: 5,5 cm
Sügavus: 75,3 cm
Laius: 55,2 cm
Maksimaalne raskus: 15 kg

NB! Lapsi ei tohi kummutil oleva mähkimisaluse peale ega kummuti vahetuslähedusse järelevalveta jätta!

Kõik Troll sarja tooted on toodetud Lätis, disainitud Rootsis ning vastavad laste mööblile kehtestatud Euroopa Liidu ohutusstandardile EN716.

Mähkimislauaga kummut „Scandy“

Säutsu pakub Troll sarja kuuluva mähkimislauaga kummutiga „Scandy“ keskkonnasõbralike materjalide kasutuse ning ajatu ja minimalistliku Rootsi disainiga rohkemat, kui pelgalt lastetoa mööblit.
Kummuti kolm sügavad sahtlit mahutavad kõik eluks hädavajaliku ning liistuga sahtlidisain on mugavalt kasutajasõbralik. Ümaraks disainitud nurgad, kalde all olevad kummuti jalad ning vaikselt sulguvad sahtlid pakuvad lisaturvalisust. Komplekti kuuluv ja seina külge kinnitamiseks mõeldud kinnitusankur tagab lapseea kasutuse vältel kummuti stabiilsuse, misjärel on võimalik see kummuti küljest ohutult eemaldada ning kasutusiga veelgi pikendada.

Kummutit on väga kerge hooldada – tõmba niiske lapiga üle ning seejärel kuivata (väldi valgendavaid ja abrasiivseid vahendeid, samuti ka teravaid esemeid). Toodetud Lätis.

Komplekti kuuluvad lisad
  •  Kummuti juurde kuulub turvalise kinnitamislahendusega mähkimisalus, mida on võimalik tõsta samas tootesarjas olevale beebivoodile – tutvu voodiga lähemalt SIIN.
  • Seina külge kinnitamiseks on komplektis olemas ankur. Paigaldamisel tuleb seina eripärasid arvestades vastavad kinnitusklambrid juurde osta.  
Lisa ostukorvi
508 €

Seotud tooted