Tooteinfo 

Värvus: teras
Rataste läbimõõt: 38 mm
Kõrgus: 62 cm
Toote kogukaal: 0,84 kg
Kandevõime: kuni 20 kg
Soovituslik vanus: alates 6. elukuust
Toode vastab standarditele CE, EN71 ja ASTM F963.

NB! Lapsi ei tohi tootega „Scoot and Ride My First“ järelevalveta jätta! Nööri kinnitamisel tuleb lämbumisohu tõttu rakendada kõrgendatud ohutusabinõusid.

„Scoot & Ride My First“: mängulaud, käimistugi ja sõiduvahend (teras)

„Scoot & Ride“ tooteperekonda on lisandunud armas kõik-ühes kolmiktoode – mängulaud, käimistugi ja sõiduvahend pere kõige pisimatele, kes alles alustavad põrandast kõrgemal oleva maailma avastamist. My First – minu esimene liikumisvahend!

Toote muudavad mitmekülgseks minimalistlik ja ohutu disain, mugav ja eemaldatav juhtraud ning neli liugratast, millest eesmised parima liikumismugavuse tagamiseks lausa 360 kraadi pöörlevad.

Mängulauaga saab harjutada roomamist, sellele tähtsaid asju asetada ja seda enda ees lükates lustida. Selle osa külge saab aasa külge kinnitada ka nööri. Mängulauda komplekti põhiosaga kokku pannes muutub see panipaigaga käimistoeks oma esimeste sammude harjutamiseks. Mängulauaosa ümberpööramisel paari hõlpsa liigutusega saab sellest ergonoomilise istme ja liugratastega sõiduvahend, et oma liikumist veelgi põnevamaks ja kiiremaks teha. Panipaika mahub täpselt parajalt, et kallis kaisukas või oluline aare seiklustele kaasa mahuks!

Komplekti põhiosas on kasutatud istmepehmendusega kõrgtehnoloogilist, löögikindlat, vastupidavat, ümbertöödeldavat, BPA- ja PVC-vaba materjali, mis on ülikerge ning mööbli- ja põrandasõbralik.

Toodet saab niiske lapiga imelihtsa vaevaga puhastada.

Lisa ostukorvi
80 €

Seotud tooted