MeowBaby® pehmete pallidega pallimeri (uduhall)
Pallimeri on laste seas tõeline hitt-toode, mis kombineerib nii pallimängu kui ka pallide järele sukeldumise ehk ujumise. Säutsu tootevalikus oleva ümmarguse MeowBaby® pehme vahust basseini ja pallide komplektiga ei ole mitte ainult lõbus mängida vaid sellel on ka integreeritud sensoorne teraapiline mõju. Olenevalt lapse vanusest aitavad pallid arendada erineval tasemel motoorseid oskuseid, tugevdada lihaste tööd, tunda ära erinevaid värve ning parandada liikumismänguna koordinatsiooni, mahtudes ideaalselt lapse peopessa. MeowBaby® pallimere basseinimaterjalile ehk allergiavabale polüuretaanvahule on omistatud OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaat!
Kuna me teame, kui raske on seda üht ja ainsat lemmikvärvi valida, siis on väiksel sõbrakesel võimalik galeriis olevalt värvikaardilt just endale meelepärane värviline bassein kokku kombineerida!
  • Pallide värve saab 50 tüki kaupa valida.
  • Lisa pallivärvi(de) info kindlasti ka tellimuse lisainfosse.
  • Komplekti kuulub kokku 200 palli.
  • Toote saadame välja pehmes (95% puuvill, 5% elastaan), mugavalt lukuga suletavas ning masinpestavas (30 kraadi) pakendis.
  • Kuna pallimeri on 100% käsitöö, on ühtlasi ka iga pallimeri unikaalne. Seetõttu võib selle läbimõõt +/- 5 cm varieeruda.

Lisa ostukorvi105 €
Tooteinfo

Pallimeri
Värvus: uduhall
Materjal: allergiavaba polüuretaanvaht
Läbimõõt: 90 cm
Kõrgus: 30 cm
Seina paksus: 5 cm
Põhja paksus: 2 cm

Pallid
Läbimõõt: 7 cm
CE-märgistusega läikivad, painduvad, vastupidavad ja lõhnavabad! 

NB! Lapsi ei tohi pallimere ja selle juurde kuuluvate pisidetailidega järelevalveta jätta!

Seotud tooted

Meowbaby hall puidust liumägi
160,00 €
Meowbaby valge puidust liumägi
160,00 €
Suure ja väikse Pikleri komplekt
250,00 €
SOODUS