Materjalid
Kolmnurga tugiraam: kasevineer
Ronimispulgad: õlitatud saarepuit
Töötlus: õlivaha

Kolmnurkade värv: hall, valge, naturaalne, must

Suur kolmnurk
Maksimaalne kõrgus: 94 cm
Pikkus: 112 cm
Laius: 61 cm

Väike kolmnurk
Reguleeritav kõrguse vahemik: 10–59 cm
Reguleeritav pikkuse vahemik: 68–125,5 cm
Laius: 59,5–61 cm

NB! Lapsi ei tohi jätta ronimiskomplektil turnimise ajal järelevalveta jätta!

Toode on valmistatud ja testitud Euroopa Liidus ja omab CE-märgist. Tootjapoolne garantii kehtib kaks aastat.

MeowBaby® suur Pikleri ronimiskolmnurkade komplekt (hall, valge, naturaalne, must)

.

Säutsu tootevalikus on teadlike lapsevanemate seas üle maailma populaarsust kogunud Pikleri pedagoogikal põhinev ronimiskolmnurkade komplekt, mis toetab lapse baasmotoorikat, osavust, tasakaalu, tugevust, vaba ja mõtestatud liikumist ning iseseisvat tegutsemist. Selle stabiilne struktuur ja mitmed kasutusvõimalused pakuvad hulganisti tegevust väikelastest algkooliealisteni välja.

Ronimiskolmnurgad sobituvad oma naturaalsete materjalide ja minimalistliku disainiga ideaalselt igasse kodusse!

Kahest väiksest kolmnurgast koosnevat komplekti saab teha üheks suureks ning muuta mitmesse erinevasse asendisse – nii on võimalik lapse võimeid arvestades talle igakord justkui päris uus mängumaailm luua.

Mängutelk muudab sisetingimustes mängimise võimalused lõputuks – nii telgikese akent kui ka sissepääsu saab kangaga katta ning ronimisvõistluste lõppedes rahulikult oma majakeses süüa, magada või sõpru võõrustada.

Soovituslik vanus: alates 3. eluaastast.

Kandevõime: kuni 40 kg.

Lisainfo

·       Anna mängimisele hoogu juurde Säutsu tootevalikus oleva kahtepidi kasutatava liumäega, mis muudab mängimise veelgi huvitavamaks ja lõbusamaks – laps saab turvaliselt nii ronida kui ka liumäest alla lasta. Liumäge saab asetada erinevatele kõrgustele. Vaata toodet SIIT.

·       Säutsu pakub kolmnurkade komplekti juurde veel ka heleroosat või lillat mängutelki, mida saab kõikide kolmnurgakomplekti toonidega endale meelepäraselt kokku sobitada. Tee oma valik ja head möllamist! Piilu ägedaid mängutelke SIIT.

Lisa ostukorvi
200 €

Seotud tooted