Kaarkiigu ja väikse Pikleri kolmnurga komplekt

  • Säutsu tootevalikus on teadlike lapsevanemate seas üle maailma populaarsust kogunud Pikleri pedagoogikal põhinev ronimiskolmnurk, mis toetab lapse baasmotoorikat, osavust, tasakaalu, tugevust, vaba ja mõtestatud liikumist ning iseseisvat tegutsemist.
  • Väikse Pikleri kolmnurgaga võivad tutvust teha ka beebid ning selle mitmed kasutusvõimalused pakuvad igas vanuses lastele hulganisti tegevust.
  • Toodet saab muuta mitmesse erinevasse asendisse – nii on võimalik lapse võimeid arvestades talle igakord justkui päris uus mängumaailm luua.
  • Säutsu kaarkiik/turnikas on just täpselt nii vinge ja multifunktsionaalne vahend, mis kindlast tekitaks näiteks katsiku- või sünnipäevakingina peres suurt elevust. Vaata lisainfot kaarkiigu kohta SIIT
  • Lisaks kolmnurgale ja kaarkiigule kuulub komplekti ka kahtmoodi kasutatav liumägi, mis teeb mängimise veelgi huvitavamaks ja lõbusamaks - laps saab toetatult nii ronida kui ka liumäest alla lasta.
  • Kandevõimet on testitud kuni 60 kiloni.
Lisa ostukorvi
280 €

Tooteinfo
Kaarkiik/turnika tugikaared: Balti kasevineer (18 mm)
Kolmnurga plaadid ja liumägi: Balti kasevineer (12 ja 18 mm)
Ronimispulgad: õlitatud saarepuit
Töötlus: UV-kilekate ja õlivaha (servad)

Kolmnurk
Maksimaalne kõrgus: 48 cm
Pikkus: 52 cm
Laius: 70 cm
Astmete kaugus: 5 cm
Kaarkiik
Maksimaalne kõrgus: 36 cm
Kogupikkus: 77cm
Laius: 70 cm
Astmete kaugus: 9 cm
Liumägi
Välismõõtmed: 135 x 43 cm, 5 x 6 cm
Liugosa mõõtmed: 39 cm x 124 cm
Liumäevärvus: tumepruun, helehall ja naturaalne lakk

NB! Lapsi ei tohi kaarkiik/turnikale järelevalveta jätta!

Toode on valmistatud Lätis vastavalt Euroopa Liidu standarditele ning rahvusvaheliselt tunnustatud mänguasjade ohutuseeskirjade direktiivile 2009/48/EÜ. Tooteid testitakse Inglismaal ning need läbivad viimase väljastuseelse ülevaatuse Eestis.