Tooteinfo

Kaunilt pakitud ja sobib suurepäraselt kingituseks!

Eemalda moodul jänku kõhust ning võid seda käsitsi või pesumasinas käsipesu režiimil pesta (vt täpsemalt juhistest).

Kõrgus: ca 28 cm.

Valmistatud Euroopa Liidus. Moonie tooted on testitud Šveitsi laboris ning vastavad kõikidele ohutus- ja kvaliteedinõuetele, mis kinnitavad nende sobilikkust vastsündinutele.

Moonie kaisujänes (uduhall)

Ema kõhus on beebid ümbritsetud madala sagedusega helidest ehk looduses esinevast roosast mürast nagu tuul, vihm, mets, südamelöögid, meri ja vihm. Moonie kaisujänku helid ei ole arvutiga loodud vaid pärit pärismaailmast. Näiteks südamelöögid on salvestis emaüsast, merelainete puhul on tegu Läänemere lainetega ning metsahelid Tatra mägedest. Selline heli toetab beebi rahunemist ja magama jäämist.
Lisaks mängib Moonie ka rahustavat unelaulu, mis on esitatud kalimbal. Heli saab lihtsalt vahetada vajutades karu kõhule.
Pärast 60 minutit töötamist lülitub Moonie välja ja läheb 3-tunnisele ooterežiimile, mil aktiveerub nutusensor. Kui laps hakkab nutma, lülitab Moonie viimasena mängitud heli veel 60 minutiks sisse ning tsükkel kordub.

Intelligentne nutusensor
Jänkul on tark nutusensor, mis tuvastab ärganud beebi nutu ning lülitab roosa müra heli ja valguse automaatselt sisse. Nii saab beebi jälle rahuneda ja uinuda.

Öölamp
Kaisujänese kõhus on maheda naturaalse ja sooja valgusega öölamp seitsme erineva värvitooni valikuga. See võimaldab öösel beebi eest hoolitseda täiendavat valgusallikat kasutamata. Turvalisuse tagamiseks ei kuumene lamp üles.
Öölampi on mugav kasutada ka juba suurema lapse puhul, kes sageli pimedust kardab. Öölampi saab kasutada siis ilma helita ja jätta põlema kogu ööks.

USB-laadimine
Jänest saab laadida USB-toitekaabli kaudu. Täislaetuna töötab jänku valguse ja heliga ühtekokku umbes kaheksa tundi. Jänku saabub juba täislaetuna ja on karbist välja võttes koheselt kasutatav.

Lisa ostukorvi
65 €